O nas

Dlaczego my

dlaczego artdeshine

ARTDESHINE Nano Graphene Coat to przełom w dziedzinie zabezpieczeń powierzchni, otwarcie kolejnego rozdziału w którym dążymy do perfekcyjnego wyglądu naszego auta każdego dnia. Najpierw były woski, następnie sealanty, potem powłoki kwarcowe i ceramiczne, aż do powłok wzmocnionych grafenem. ARTDESHINE Nano Graphene Coat pokazuje przewagę w wielu aspektach w porównaniu z powłokami ceramicznymi, a to dopiero początek ewolucji.

Certyfikowani instalatorzy - zapewniają najwyższą jakość
Certyfikowani instalatorzy - zapewniają najwyższą jakość

Produkty takie jak powłoki ceramiczne, powłoka Nano Graphene oraz Virtuous PRO wymagają profesjonalnego zastosowania, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Pełna gama produktów Artdeshine do detailingu
Pełna gama produktów Artdeshine do detailingu

Poza dwoma zaawansowanymi technologicznie powłokami, Artdeshine oferuje również różne inne produkty do detailingu, aby zaspokoić potrzeby, wymagania i preferencje użytkowników.

grafen

opinie

Zadowoleni klienci

d

Patrząc w przyszłość - nieustanna innowacja
Grafen jest wciąż nową i stosunkowo niezbadaną substancją, jeśli chodzi o powłoki ochronne powierzchni, ARTDESHINE jest nie tylko pierwszym, który tworzy użyteczną powłokę grafenową, ale aktywnie poszukuje ulepszeń swoich produktów.

Produkty naprawdę najwyższej jakości, widać że producent wkłada w tworzenie serce

Wosk Od Artdeshine spisuje się świetnie. Auto wygląda wzorowo i bieżące mycie to przyjemność

W Studiu partnerskim ARTDESHINE zabezpieczyli moje auto powłoką grafenową i już w pierwszych tygodniach użytkowania widać przewagę powłoki grafenowej nad powłoką czysto ceramiczną pod kątem łatwości bieżącego mycia auta i domywania np. ptasich kup

Moje auto zostało zabezpieczone czteroma warstwami powłoki Virtuous PRO i faktycznie ta powłoka jest czystą ceramiką lakier jest niesamowicie szklisty. Wizualnie jakby był oblany szkłem.

Graphene detailer to w ostatnim czasie mój ulubiony produkt. Najlepsza jest jego wszechstronność używam na zewnątrz auta, w środku a także w mieszkaniu.

artdeshine

Kim jesteśmy

dlaczego wybrac artdeshine

ARTDESHINE - od profesjonalnego detailera do eksperta w tworzeniu najbardziej innowacyjnych powłok zabezpieczających
Założony w 1999 r., ARTDESHINE, był pomysłem Alfreda Yow. Alfred wypróbował różne popularne produkty do detailingu w pierwszych latach funkcjonowania  ARTDESHINE, a pewnego dnia doznał objawienia – wykształcenie jego pozwala na to aby stworzyć własny produkt, coś, co może spełnić jego oczekiwania, coś, co jest lepsze niż to, co można znaleźć na półkach sklepowych.  

Od około ośmiu lat Alfred wprowadził to w życie i zaczął rozwijać i produkować własną markę produktów do detailingu, od szamponu samochodowego po tradycyjny wosk i najnowocześniejsze powłoki ceramiczne. Od tego czasu produkt ARTDESHINE przeniknął do ponad 20 obszarów na całym świecie, w tym do Tajwanu, Korei, Chicago, Las Vegas, Meksyku, Sydney, Polski i Wielkiej Brytanii i wielu innych. ARTDESHINE jako pierwsza firma na świecie wprowadziła na rynek powłokę grafenową Nano Graphene Coat - najwyższa ochrona, głęboki mokry połysk, zapobieganie powstawania plam po twardej wodzie.

Grafen w najprostszej formie, o grubości zaledwie jednego atomu, jest najlżejszym, najsilniejszym i najcieńszym materiałem znanym człowiekowi. Jego doskonałe właściwości sprawiają, że jest to pożądana substancja, którą można włączyć do powłok samochodowych. Chociaż grafen może wydawać się doskonale przystosowany do takich zastosowań, nie jest to łatwa substancja do pracy i wymaga specjalnych technik, aby mógł on równomiernie rozproszyć się w cieczy - bezwzględnie wymagany do skutecznego użycia jako powłoki.

01.

Wyznaczamy trendy na kolejne lata

Jedyna na świecie powłoka bazująca na PDMS

02.

Innowacyjność

Pierwsza na świecie powłoka wzmocniona tlenkami grafenu

03.

W badaniach pomagają nasi partnerzy

Zmniejszenie ilości water spots o 50%

04.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ochrony lakieru

Mocny efekt hydrofobowy wpływa na rewelacyjne właściwości samooczyszczania

05.

Rozwiązujemy problemy, z którymi borykają się inni

Łatwa pielęgnacja, brak efektu „zapychania się powłoki"

06.

Nasze priorytety

Niesamowita głębia i połysk

grafen

kontakt

odezwij się

    +48 510 124 180 info@artdeshine.pl
    ARTDESHINE. Dolistowska 26, 15-197 Białystok, Polska